Reťaz svetla

S mesačným intervalom budeme tvoriť ľudskú reťaz svetla. To nie len prinesie svetlo na miesta, ktoré to práve teraz potrebujú, ale pomôže nám to v našom vlastnom procese úzdravy a v uvedomení si našej skutočnej podstaty, ktorou je svetlo. Liečivé je aj uvedomenie si prepojenia s tisícami iných ľudí, ktorí si rovnako pripomínajú svoju podstatu.

Keď zdieľame tento koncept s inými, naša reťaz svetla rastie a to má nesmierny dosah na našu Zem a všetok život na nej.

Môžete začať tým, že budete počúvať pokojnú, uvoľňujúcu hudbu a dostanete sa do kľudného, uvoľneného stavu. Niekoľko krát sa zhlboka nadýchnite a vydýchnite a preneste sa do svojho stredu, tam, kde ste schopní prežívať pocit harmónie a lásky. Dovoľte si vojsť dnu so zámerom že chcete zažiť svetlo, ktoré vyžarujete vo vnútri vás. Toto vás privedie do stavu jednoty s vašim stvoriteľom alebo ak chcete tvorivou silou Univerza. Sústreďte sa a koncentrujte sa na svoj zámer.

Dovoľte svojej predstavivosti aby vám pomohla precítiť a vidieť vaše vnútorné svetlo. Umožnite a dovoľte si aby vaše svetlo plne žiarilo aj cez vás. Toto svetlo je tam vždy a nikdy nemôže byť plne spotrebované. Vaša kapacita ako byť naplnený svetlom a aj ako ho vyžarovať je nekonečná. Vaše vnútorné svetlo nemôže byť zničené alebo nejako vám odobraté. Nebojte sa ani vyhasnutia, tento zdroj svetla je vždy dostatočný.

Urobte z tohto zážitku celkový zážitok vášho tela. Nechajte toto svetlo žiariť najprv z vášho jadra, nech potom naplní každú vašu bunku, akonáhle sa potom cítite naplnení svojim vlastným svetlom, umožnite si zažiť pulzujúce spojenie aj s ostatnou reťazou. Nechajte svetlo pulzovať von z vás aj v celom vašom tele.

Keď ste už raz zažili tento pocit obklopujúceho svetla a nechali ste ho žiariť cez seba, znova použite svoj dych a zámer na návrat z tohto stavu späť. Vráťte sa späť, otvorte oči, uvedomte si svoje telo, pohýbte prstami. Teraz ste pripravení spojiť sa s ostatnými ľuďmi, ktorí chcú priniesť liečivú silu pre našu zem.

Začnite s nacvičovaním vyžarovania svetla cez vás. Potom s každým nádychom a výdychom prinášajte toto svetlo do vášho denného života.

Keď sa dostanete do kontaktu s vašim vlastným svetlom a dokážete ho preniesť do svojho života, zmeníte svoje vyžarovanie a svoju vibráciu. Keď spájame naše svetlo s inými, meníme potom vibráciu celej tejto zeme. Zásadný je pri tom náš zámer a naša schopnosť koncentrácie na tento zámer.

Táto meditácia a vytvorenie reťaze svetla pokračuje každý mesiac pri splne, kedy sila mesiaca v splne zosilňuje svetlo, ktoré vysielame. Pokračujte každý mesiac s vyžarovaním vášho svetla a s vizualizáciou vášho prepojenia s globálnym prúdom počas celého dňa aj večer. A nechajte to tak plynúť každý mesiac pri splne. Predstavujte si zmenu a liečivú silu vibrácií, ktoré sa prenášajú do vášho života rovnako ako do života tejto planéty.

Keď sa stretávate so skupinou počas splnu, spojte svoje ruky a spojte aj svoje svetlo a nechajte svoje vlastné svetlo vystúpiť a podeľte sa oň. Precíťte svetlo vašej skupiny aj spojenie s ostatnými po celom svete. Prežite svoje splynutie s jedným obrovským prúdom svetla.

Nezabudnite, že podstata všetkého života je svetlo. Vy ste svetlom, všetci sme svetlom a všetci spolu vytvárame a spájame sa v jednom obrovskom prúde svetla.Ak ste sami, choďte na pokojné miesto a nechajte svetlo vystúpiť z vás. Potom zažite svoje spojenie s celou komunitou po celom svete.
Uvedomte si, že deti vždy vyžarujú svetlo. Nebojte sa ich začleniť do tejto praxe spolu s vami.

Sandra Ingerman

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>