Kenneth Madden

kennethmaddenKenneth Madden žije v meste Galway, na západe Írska, ako fotograf, speaker a robí sociálnu prácu s deťmi a rodinami. Pred 6 rokmi sa Kennethovi prihodilo niečo, čo by sa dalo nazvať “prebudenie”. Kenneth to popisuje ako pocit, ako by bol niekto, kto zažil poznanie, že existuje jediný život, len živosť. S touto realizáciou sa v ňom prebudila aj vášeň pre komunikáciu.

Kenneth rozpráva veľmi jasne z neduálnej pozície. “Prebudenie” sa mu prihodilo behom Vipassana retreatu pred niekoľkými rokmi.
Vraví: “Nemal som tušenie, o svete duchovného hľadača a pojmoch, ako prebudenie, osvietenie a oslobodenie. Spomínam si, že v tej dobe som to popísal, ako zdvihnutie závoja, ktorý mi ukázal, že to, čo som vždy hľadal, som mal vždy pred očami. Žiadna skúsenosť, akú som kedy mal  sa nepriblížila k tomu, čo sa stalo. Následne mi bolo zrejmé, že to nie je skúsenosť, a že to nie je happening, ale v skutočnosti sa nestalo nič. Bola to strata, strata mňa a videnia života tak, ako to skutočne je; celok bez hraníc, kompletný, bezpodmienečná láska.”

Audio / video:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>